Privé: Actueel

Wil jij ons team versterken?!

WELKOM BIJ VAN OUDS!
Restaurant Van Ouds is een uniek restaurant, gevestigd langs een eeuwenoude postroute, net buiten het dorp Bavel.

Gastronomisch, gastvrij genieten voorzien van een maximale dosis gezelligheid staat centraal. Van Ouds pakt uit met alleen de meest verse, prachtige producten uit de regio en ver daarbuiten. Modern in uitstraling, authentiek in bereiding.

De heerlijke, pure gerechten kenmerken zich door het gebruik van verrassende ingrediënten, die met oog voor kwaliteit, passie en liefde worden bereid. Wij zorgen voor persoonlijke aandacht en service, zodat ieder avondje uit bij Van Ouds een feestje is.

Wil jij ons team komen versterken? Neem dan gerust contact met ons op!

 

Herken jij jezelf in bovenstaande tekst?

Dan zijn wij dringend op zoek naar jou! Stuur jouw motivatiebrief en curriculum vitae voorzien van pasfoto.

Tot snel!

Vincent & Team Van Ouds
Gilzeweg 24
4854 SG Bavel
info@vanouds.com

X